VI Niedziela Wielkanocy, 6 maja 2018r. – ogłoszenia parafialne

  1. Nabożeństwo majowe dzisiaj o godzinie 17,00, później zmiana tajemnic różańcowych. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godzinie 17,30. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Dla dzieci mamy wyklejankę nawiązującą do wezwań Litanii Loretańskiej.
  2. We wtorek (8.V.)  Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, Patrona Polski. Jest to  dzień imienin ks. biskupa Stanisława Jamrozka, pamiętajmy o Nim w modlitwie. W parafii pw. św. Stanisława biskupa w Przemyślu – Lipowicy odpust.
  3. Również we wtorek spotkanie członków Akcji Katolickiej w sali św. Jana Pawła II o godzinie 19,00.
  4. W środę wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w godzinach od 7,30-17,30. Czuwają siostry z Róży bł. Kingi i bł. Salomei, natomiast wiernych zapraszamy do prywatnej modlitwy.
  5. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  6. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.  W tym dniu  (13.V.) wypada również wspomnienie liturgiczne  Matki Bożej z Fatimy. W naszej parafii po Mszy świętej wieczornej różaniec fatimski z procesją ( wyjątkowo w tym miesiącu) wokół świątyni. Zapraszamy wszystkich czcicieli Maryi do udziału w tym wydarzeniu wiary, prosimy przynieść świece. Siostry z róży bł. Jolanty prosimy do niesienia figury Matki Bożej Fatimskiej. 
  7. Z prasy katolickiej mamy : Niedzielę, Gościa Niedzielnego,  Małego Gościa Niedzielnego, Promyczek dobra, Naszą Arkę, Rycerza Niepokalanej, Któż jak Bóg. Zapraszamy do lektury.
  8. Składamy podziękowanie za ofiarę na kwiaty do świątyni. Bóg zapłać. Na najbliższą sobotę o taką ofiarę prosimy wiernych z ulicy Grunwaldzkiej 127 kl.7,8,9. Dziękujemy też wszystkim którzy brali udział w przygotowaniu oprawy liturgicznej Mszy świętej odpustowej i procesji. Bóg zapłać.
  9. W najbliższą niedzielę przed naszą świątynią mieszkańcy wioski Stanisławczyk ( parafia Hermanowice) będą zbierać dobrowolne ofiary na budowę kaplicy przedpogrzebowej. Wioska liczy 35 numerów, kto może niech wesprze potrzebujących.
  10. W minionym tygodniu zmarł w naszej parafii Stanisław Gołębiowski, pomódlmy się w jego intencji: wieczne odpoczywanie… Pomódlmy się w intencji rodzin i ofiarodawców z ubiegłego tygodnia: Pod Twoją Obronę…Maryjo Królowo Polski módl się za nami.