Byli duszpasterze

ks. Adam Michalski

Proboszcz
09.04.1979 – 11.08.1995


ks. Wojciech Bolanowski


Wikariusz
od 2015 r. do 2018 r.

ks. Robert Blama

Wikariusz
od 2012r. do 2017 r.

ks. Krzysztof Żyła

Wikariusz
od 2010 do 2015 

ks. Henryk Iwanicki

Wikariusz
od 2008 do 2012

ks. Tomasz Ruchała

Wikariusz
od 2005 do 2010

ks. Janusz Kowal

Wikariusz
od 2006 do 2008

ks. Andrzej Juszczęć

Wikariusz
od 2002 do 2005

ks. Krzysztof Masłyk

Wikariusz
od 2001 do 2006

śp. ks. Jacek Ruszel


Wikariusz
Od 1999 do 2001

ks. Andrzej Szkoła

Wikariusz
od 1995 do 2002

ks. Mirosław Dubiel

Wikariusz
21.08.1995 – 21.08.1999

ks. Wiesław Tomczyk

Wikariusz
26.08.1994 – 21.08.1995

ks. Józef Tomoń

Wikariusz
30.06.1992-21.08.1995

ks. Stanisław Węglarz

Wikariusz
30.06.1992 – 26.08.1994

ks. Jan Dąbal

Wikariusz
05.09.1991-25.06.1992

ks.Tadeusz Osiński

Wikariusz
05.07.1990 – 30.06.1992

ks. Jan Kuca

Wikariusz
05.07.1990 – 30.06.1992

śp. ks. Kazimierz Stachyra

Wikariusz
01.07.1989 – 05.07.1990

ks. Marian Jagieła

Wikariusz
01.08.1988 – 13.06.1990

ks. Eugeniusz Dryniak

Wikariusz
01.08.1987 – 01.08.1989

śp. ks. Jan Pityński

Wikariusz
01.07.1986 – 01.08.1988

ks. Michał Błaszkiewicz

Wikariusz
01.07.1985 – 01.07.1986

ks. Jan Pępek

Wikariusz
28.08.1984 – 01.08.1987

ks. Stanisław Cebula

Wikariusz
01.08.1983 – 01.07.1985

ks. Henryk Barć

Wikariusz
10.06.1981 – 01.08.1983

ks. Stanisław Wróbel

 Wikariusz 
15.07.1980-15.08.1981